Menu

Fotogalerie

Vyhledávání

Kategorie: Aktuality

Výsledky talentových zkoušek pro rok 2017-18

Výsledky talentových zkoušek pro školní rok 2017/2018 v jednotlivých oborech. Pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky a byli přijati do ZUŠ Votice.

obor zobcová flétna, saxofon:

239; 217; 233; 203; 229; 206

obor klavír,  zobcová flétna, bicí (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

205; 223; 204; 238; 208; 218; 226; 212

obor zobcová flétna, klavír (Miličín):

235; 234; 219

obor housle:

227; 261; 243

obor keramika:

Magdalena Němečková; Rozálie Nápravníková; Kryštof  Koláčný; Nela Slabá; Eliška Šárová; Tereza Červová; Františka Nevanová; Štěpánka Grňová; Kačenka Kolbelcová; Tomáš Benda, Václav Horešovský; Josef Kopecký; Adam Kopecký; Jana Matoušková; Kateřina Suldovská

obor keramika (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

Edina Kývalová; Vojtěch Nevan; Eliška Grňová

obor bicí nástroje:

221; 232; 222

obor klávesové nástroje:

236; 202; 207; 209

obor kytara:

230; 211; 225; 228; 224; 201; 231; 210; 220; 237

obor malba A (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

Eliška Vránová; Berenika Trojanová; Rozálie Nápravníková; Alexej Křiváček; Sára Zadražilová; Barbora Benešová; Tereza Červová; Žaneta Kronátová; Ondřej Beneš; Viktorie Šenkýřová

obor malba B (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

Viktorie Šenkýřová; Kristýna Veselá; Aneta Neubergová; Anna Phuc Tran; Adéla Pitelková; Štěpánka Bartůňková; Barbora Lustová; Ema Černovská; Adéla Kašovská; Sofia Nešporová

obor malba C (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

Emílie Čermáková; Zuzana Šandová; Karolína Zubalová; Natálie Králová; Natálie Chlistovská; Josef Dvořák; Angela Ella Danguah; Marie Vackova; Markéta Procházková; Ema Šmuchová

obor malba D (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

Kristýna Reissigová; František Pokorný; Štěpánka Šteigerová; Anežka Kabrhelová; Tereza Štíchová

obor sólový zpěv:

245; 246; 216; 214; 213

obor taneční oddělení:

Eliška Neubergová; Jovanka Táchová; Anna Křiváčková; Aneta Votrubová; Adéla Řádková; Eliška Ševčíková; Anna Otradovcová; Tereza Bořkovcová

obor taneční oddělení (pořadí žáků, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky, ale nebyli přijati z důvodu plné kapacity)*

Vaneska Dohnalova; Eliška Frkova; Michael Hrabálek; Inez Mačáková; Sofie Marie Bartáková

Vážení rodiče,
v termínu 28. – 31. 8., Vás budou kontaktovat jednotliví pedagogové ohledně organizace výuky.

* V začátku školního roku 2017/2018 se situace může změnit, v průběhu měsíce září Vás bude kontaktovat ještě jednou daný pedagog ohledně možné výuky.

Votice 12. 7. 2017
ředitel školy Milan Včelák

print Formát pro tisk

Aktuality

Klasifikace