Menu

Fotogalerie

Vyhledávání

Kategorie: Aktuality

Výtvarné úspěchy ve školním roce 2015/2016

 

Přijatí studenti na střední umělecké školy:

-     Denisa Neubergová (ateliér výtvarné tvorby Mgr. Markéty Čiperové)

 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s. r. o./ EDUSO Praha Chodov 

 

-     Monika Jiráčková (ateliér výtvarné tvorby Mgr. Markéty Čiperové)

 Střední škola oděvního a grafického designu/ Lysá nad Labem

 

Výtvarná soutěž Kladno- S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM O PRAZDNINÁCH (ateliér výtvarné tvorby Mgr. Markéty Čiperové)

-     Lucie Křížková- 2. místo

 

Výtvarná soutěž Vlašim

na téma „Svět pod vodní hladinou“ ke Dni Země 2016

 

(ateliér výtvarné tvorby Mgr. Markéty Čiperové a ateliér keramiky Bc. Šimony Vepřkové)

 

I. kategorie (1. – 2. třída)

1. místo: Antonín Andres, 7 let, 2. třída, ZUŠ Votice

2. místo: Petr Zoul, 8 let, 2.B, ZŠ Bystřice

3. místo: Victor Hrazdil, 7 let, 2.B, ZŠ Týnec nad Sázavou

Čestné uznání: Matyáš Babický, 8 let, 2. třída, ZUŠ Votice

Čestné uznání: Skupinová práce dětí ze školní družiny ZŠ a MŠ Zdislavice:

Aneta Naňáková, Natálie Naňáková, Natálie Hýbnerová, Markéta Tulachová, 6 – 8 let

 

II. kategorie (3. – 4. třída)

1. místo: Miroslava Křištová, 9 let, 4. třída, ZŠ Vlašim, Sídliště

2. místo: Jolana Nohavicová, 8 let, 3.B, ZŠ a MŠ Sázava

3. místo: Natálie Nováková, 10 let, 4. třída, ZUŠ Votice

Čestné uznání: Daniela Preiszlerová, 10 let, 4. třída, ZUŠ Votice

 

III. kategorie (5. – 6. třída)

1. místo: Saša Venderová, 12 let, 6.B, ZŠ Sídliště Vlašim

2. místo: Anna Bayerová, 12 let, ZUŠ Vlašim

3. místo: Petr Čaloun, 12 let, 6.A, ZŠ Votice

Čestné uznání: Skupinová práce žáků 6.B ZŠ Vorlina Vlašim

Čestné uznání: Skupinová práce žáků školní družiny ZŠ a MŠ Křečovice – 5. třída

 

IV. kategorie (7. – 9. třída)

1. místo: Magdaléna Hrubcová, 13 let, ZUŠ Vlašim

2. místo: Eva Říhová, 13 let, 7. třída, ZUŠ Votice

3. místo: Karolína Šteigerová, 13 let, 8. třída, ZUŠ Votice

Čestné uznání: Anna Kuklíková, 14 let, 9. třída, ZUŠ Vlašim

Čestné uznání: Václav Boukal, 14 let, 8. třída, ZUŠ Votice

 

V. kategorie (střední školy)

1. místo: Karolina Vilimovská, 17 let, ZUŠ Vlašim

2. místo: Do Minh Hieu, 18 let, 2. ročník, SOŠ a SOU Zámek, Vlašim

3. místo: Petra Kytlerová, 18 let, ZUŠ Votice

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Ztracené heslo >


Nebyly přidány žádné komentáře.

Aktuality

Klasifikace